Partnerzy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie biznesu opiera się na wzajemnym zaufaniu i rzetelności. Tylko na takiej podstawie możemy budować długofalowe relacje z naszymi partnerami.

Firma Hanex od początku swojej działalności współpracuje oraz korzysta z doradztwa wielu firm i instytucji. Wychodzimy z założenia, że postęp technologiczny i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań możliwy jest tylko dzięki kooperacji – podstawie współpracy z naszymi partnerami.

Współpracujemy m.in. z dostawcami technologii (Husky, Sipa, Nissei, Reifenhauser) w zakresie projektowania, wykonywania serii testowych, tzw. prototyping oraz ich walidacja; z producentami dodatków i surowców (Polyone, ColorMatrix, Clariant, Finke,  Sukano, UAB „Neo Group", JBF,  Lotte Chemical, Indorama) w zakresie barwników, dodatków barierowych, polepszających właściwości mechaniczne czy przetwórcze. Od wielu lat wiążą nas również partnerskie relacje z czołowymi krajowymi i zagranicznymi jednostkami naukowo-badawczymi (m.in. z Politechniką Śląską, COBRO Warszawa). Systematycznie korzystamy z doradztwa specjalistycznych firm odnośnie materiałów (szczególnie folii PET), a także kształtów, rozwiązań wizualnych czy technologicznych dla całych opakowań (np. butelki i nakrętki, blistry z zamknięciem).

Jednocześnie łączy nas ścisła współpraca z odbiorcami i użytkownikami naszych produktów. To dzięki nim otrzymujemy informację zwrotną na temat ich funkcjonowania na rynku, a także modyfikacji, odchudzania czy poprawy właściwości użytkowych opakowań. 

logo_muszynianka.jpg
logo_cisowianka.jpg
logo_jurajska.jpg
logo_ustronianka.jpg
logo_canapol_babies.jpg
logo_lovi.jpg
picture_photo_fixed_size_b5dc94.jpg
huskylogo.png
logo_clariant.jpg